PDF Download: kingdom of ash miniature character collection eBook

Kingdom Of Ash Miniature Character Collection

Kingdom of Ash Miniature Character Collection PDF
Author: Sarah J. Maas
Publisher: Bloomsbury YA
Release: 2019-11-05
Size: 21.35 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Young Adult Fiction
Languages : en
Pages : 992
View: 4606

Get Book


Discover Sarah J. Maas's #1 New York Times bestselling Throne of Glass series-now available for a limited time in a brand-new miniature format! This exclusive edition highlights Aelin Galathynius. Delightfully compact with lightweight pages for easy travel, this miniature volume of Kingdom of Ash is perfect for any book lover's coat pocket or purse. Complete and unabridged, this character edition celebrates Aelin Galathynius by highlighting her name in Orynth Gold ink. Read the final book in the epic saga Time Magazine called, “One of the best fantasy series of the past decade.” Aelin Galathynius has vowed to save her people-but at a tremendous cost. Locked within an iron coffin by the Queen of the Fae, Aelin must draw upon her fiery will as she endures months of torture. The knowledge that yielding will doom those she loves keeps her from breaking, though her resolve begins to unravel with each passing day . . . With Aelin captured, friends and allies are scattered to different fates. Some bonds will grow even deeper, while others will be severed forever. As destinies weave together at last, all must fight if Erilea is to have any hope of salvation.

                PDF
Author: Ренсом Ріггз
Publisher: Family Leisure Club
Release: 2016-06-03
Size: 19.65 MB
Format: PDF
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 825

Get Book


Таємничий острів. Покинутий притулок. Після жахливої ​​сімейної трагедії Джейкоб опинився в цьому загадковому місці. Підліток знайшов руїни старого будинку і з`ясував, що тут жили дуже дивні діти. Він починає розуміти, що на цьому відлюдному острові діти опинилися невипадково — їх здібності були воістину неймовірними і небезпечними! І хоча будинок давно зруйнований, можливо, вони досі живі. А зовсім скоро Джейкоб з жахом усвідомлює, що він — один з них... Книга проілюстрована унікальними старовинними фотографіями.

                      PDF
Author: Джонс Діана Вінн
Publisher: Видавництво Старого Лева
Release: 2020-05-14
Size: 61.47 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 328
View: 4496

Get Book


Нова книжка Діани Вінн Джонс «Будинок безлічі шляхів» є продовженням «Мандрівного замку Хаула» та «Повітряного замку», і в ній зустрічаються герої з усіх трьох книжок. У гірському королівстві старий король і його донька укладають каталог своєї гігантської бібліотеки. Королівський чарівник занедужав, тому на допомогу їм приходить Чарліна — вперта дівчинка-підліток, яка майже нічого не вміє, лише читати книжки. І тут починається найцікавіше...

          PDF
Author: Френк Герберт
Publisher: Family Leisure Club
Release:
Size: 49.92 MB
Format: PDF, Docs
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 1099

Get Book


• Найграндіозніша епопея у світовій фантастиці• Один із найкращих науково-фантастичних романів ХХ століття Після війни, прозваної джигадом Муад’Діба, Пол Атрід посідає імператорський трон і запроваджує новий, фрименський, лад. Здавалось би, нарешті як на Дюні, так і в Галактиці повинні запанувати мир і спокій. Проте колись могутні, а тепер позбавлені влади династії жадають реваншу. Їм відомі слабкі сторони Імператора — його дар передбачати майбутнє, яке, на жаль, він не може змінити. Месії Дюни зостається тільки одне — бути Месією до кінця. Блискуче, захопливе продовження першої частини! Про автора: Френк Герберт — автор масштабної фантастичної саги «Хроніки Дюни», яка давно вже стала культовою. Перекладена десятками мов, вона здобула мільйони шанувальників у всьому світі, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів». Тепер це вже класична, еталонна сага, в якій ідеться про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про вірність і зраду, про ціну справедливості і вибір шляху.

         PDF
Author: Джек Лондон
Publisher: Glagoslav Publications
Release: 2019-10-18
Size: 10.56 MB
Format: PDF, Docs
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 256
View: 4338

Get Book


Повість «Білий Зуб» відомого американського письменника Джека Лондона (1876—1916) описує події, які відбувалися під час золотої лихоманки на Алясці. Напіввовк-напівсобака народився на волі, але був приручений. Жорстокий і суворий світ, який оточував його, загрожував неминучою загибеллю. І лише зустріч з доброю людиною допомогла йому вижити. Автор розповідає про вірність і дружбу, що може бути між твариною та людиною, про нелегкий вибір Білого Зуба між природними інстинктами лютого хижака та любов’ю до свого господаря.

                            PDF
Author: Роальд Дал
Publisher: Видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
Release:
Size: 40.74 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages : 272
View: 4551

Get Book


«Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», — ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою «ВДВ». Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США. Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від велетнів-людожерів... Серед героїв книжки — англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні — Тілогриз, Костохруст та інші. Світова критика називає «ВДВ» «Книгою №1» сучасної дитячої літератури.

              PDF
Author: Джо Аберкромбі
Publisher: Family Leisure Club
Release:
Size: 35.85 MB
Format: PDF, ePub
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 4959

Get Book