PDF Download: kindergarten super math success sylvan super workbooks eBook

Kindergarten Super Math Success Sylvan Super Workbooks

Kindergarten Super Math Success Sylvan Super Workbooks PDF
Author: Sylvan Learning
Publisher: Sylvan Learning Publishing
Release: 2012-01-24
Size: 61.86 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Juvenile Nonfiction
Languages : en
Pages : 320
View: 2680

Get Book


**3 BOOKS IN 1!** Building a strong foundation in basic math is essential as kindergarteners prepare to advance to more difficult math concepts. The activities in this 3-in-1 Super Workbook are designed to help your student become familiar with numbers and counting, patterns, shape recognition, measurement, and more. They will help your child catch up, keep up, and get ahead—and best of all, to have lots of fun doing it! Here are some of the great features you'll find inside: BASIC MATH Pond Crossing To help the frog jump across the pond, children follow a path of numbers, reinforcing number sequence. MATH GAMES & PUZZLES Picking Pairs Drawing lines to connect objects that belong together, like a paintbrush and watercolor set, pail and shovel, or animals with their homes, sharpens sorting skills. SHAPES & GEOMETRY Off the Wall By matching framed pictures to faded shapes where they used to hang on a wall, children reinforce their knowledge of shapes. Give your child's confidence a boost with Kindergarten Super Math Success!

Kindergarten Language Arts Success

Kindergarten Language Arts Success PDF
Author: Sylvan Learning
Publisher: Sylvan Learning Publishing
Release: 2009-07
Size: 43.42 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Juvenile Nonfiction
Languages : en
Pages : 310
View: 6170

Get Book


"A guide to building better language arts skills based on Sylvan's proven techniques for success"--Cover.

                  PDF
Author: Элвин Уайт
Publisher: Litres
Release: 2015-04-02
Size: 18.28 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages : 3480
View: 4398

Get Book


Ця повість-казка, написана в 1952 році американським письменником Елвісом Бруксом Байтом, стала однією з найулюбленіших дитячих книжок в усьому світі, тому що в ній ідеться про справжню дружбу, відданість, невичерпні вигадки й веселі пустощі. Маленька дівчинка на ім'я Ферн урятувала і виростила поросятка Вілбера як свого домашнього улюбленця. На фермі, куди згодом відправили Вілбера, він потоваришував з багатьма тваринами. Але найвідданіший його друг – гарненька і розумна павучиха Шарлотта – вдруге врятувала Вілберове життя, а як – ви дізнаєтеся самі, прочитавши цю цікаву книжку.Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

                  PDF
Author: Лаймен Баум
Publisher: Litres
Release: 2015-04-02
Size: 69.21 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages : 4444
View: 2196

Get Book


Маленькі читачі матимуть змогу познайомитись із найпопулярнішими казковими повістями американського письменника Френка Баума. «Дивовижний чарівник із Країни Оз» – це захоплива історія про дівчинку Дороті з Канзасу, яка разом із песиком Тото потрапляє у казкову Країну Оз. Зустрівши Страшила, Залізного Лісоруба і Лякливого Лева, Дороті вирушає з ними до Смарагдового Міста, щоб могутній чарівник допоміг їм у здійсненні найзаповітніших бажань. У повісті «Дивовижна Країна Оз» розповідається про неймовірні пригоди Страшила, Залізного Лісоруба та їхніх нових друзів у чарівній країні. Для дітей молодшого шкільного віку.

              PDF
Author: Натаніель Готорн
Publisher: Litres
Release: 2019-11-06
Size: 52.60 MB
Format: PDF, Docs
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 721

Get Book


«Червона літера» – перший американський роман, що став бестселером у Європі. У досконалому за формою творі Натаніель Готорн наочно відтворив духовне обличчя своїх предків-пуритан, що жили в середині XVII століття, і викрив їхню сувору і похмуру нетерпимість, жорстокість, збочені уявлення про гріх, справедливість і кохання. Історія подружньої зради перетворилася на потужну драму, з якої героїня, зазнавши жорстоких випробувань, виходить перевтіленою, але без каяття, бо її зігріває думка про те, що вчинене нею заради справжнього почуття. «Червону літеру» цькували в США, де ортодокси вважали роман за «пропаганду похоті й незаконних стосунків», однак це тільки сприяло його популярності.

                       PDF
Author: Джеффрі Чосер
Publisher: Видавництво Астролябія / Astrolabe Publishing
Release: 2019-03-01
Size: 47.68 MB
Format: PDF, ePub
Category : Poetry
Languages : uk
Pages : 528
View: 6554

Get Book


Чосер, Джеффрі. Кентерберійські оповіді / З середньоанглійської переклав і прокоментував Максим Стріха. У 2-х частинах. Частина І. — Львів: Видавництво «Астролябія», 2019. Перший український переклад шедевра класика англійської літератури Джеффрі Чосера (бл. 1343–1400). Це збірка історій, які розповідають одне одному прочани, що вирішили піти на прощу до гробниці святого Томи Бекета в Кентербері. Серед оповідачів — представники майже всіх верств тогочасного англійського суспільства, а їхні розповіді, вельми різноманітні за тематикою, влучно відображають триб їхнього життя. Це своєрідна енциклопедія життя середньовічного суспільства. Окрім блискучої неповторної іронії, властивої стилю цього шедевра, для нього характерні жвавість, нескінченна доброта, безмежна довіра до людей і надзвичайне уміння захоплюватися навіть жахливими рисами, які часом демонструють його герої.

             PDF
Author: Френсіс Еліза Бернетт
Publisher: Strelbytskyy Multimedia Publishing
Release: 2017-08-22
Size: 68.90 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Literary Collections
Languages : uk
Pages : 14
View: 7655

Get Book


"Читай швидко" — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.

Forthcoming Books

Forthcoming Books PDF
Author: Rose Arny
Publisher:
Release: 1996-06
Size: 53.94 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : American literature
Languages : en
Pages :
View: 5898

Get Book                                                           PDF
Author: Малколм Гладуелл
Publisher: Family Leisure Club
Release: 2017-01-01
Size: 77.79 MB
Format: PDF
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 163
View: 477

Get Book