PDF Download: cuerpazo para siempre spanish original eBook

Cuerpazo Para Siempre Spanish Original

Cuerpazo para siempre Spanish Original PDF
Author: Claudia Molina
Publisher: Simon and Schuster
Release: 2017-09-12
Size: 29.42 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Health & Fitness
Languages : es
Pages : 256
View: 3436

Get Book


Por primera vez, Claudia Molina—autora del bestseller Jugosa y fit—comparte su método personal y completamente natural para transformar tu figura en un cuerpo de infarto. Claudia Molina ha dedicado su carrera a transformar un sinnúmero de vidas, desde su leal teleaudiencia y seguidores en línea hasta concursantes de Nuestra Belleza Latina, por medio de sus efectivos consejos de nutrición y entrenamiento físico. En Cuerpazo para siempre, la autora comparte por primera vez las prácticas diarias de alimentación y ejercicios que la han ayudado a tener y a mantener un cuerpo saludable y en forma. Cuerpazo para siempre se enfoca en la integración permanente de nuevos hábitos alimenticios, y está diseñado para entrenar y moldear tu figura en el cuerpo que deseas. También incluye un plan de comida con recetas deliciosas y ejercicios esenciales para cada tipo de figura y meta física. Además contiene fotos espectaculares a color de las comidas y ejercicios. Esta guía sencilla y valiosa será tu aliada imprescindible sea que quieras adelgazar, mantener, moldear o tonificar tus músculos, Cuerpazo para siempre tiene una respuesta personalizada para ti.

48

48              PDF
Author: Роберт Грін
Publisher: Family Leisure Club
Release:
Size: 70.69 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Psychology
Languages : uk
Pages :
View: 399

Get Book                 PDF
Author: Ісабель АЛЬЄНДЕ
Publisher: Видавництво Анетти Антоненко
Release: 2017-04-10
Size: 28.15 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 256
View: 7517

Get Book


«Оповідки Еви Луни» - перша книжка сучасної чилійської письменниці Ісабель Альєнде, що виходить в Україні. Двадцять три її оповідки - це історії кохання й зради, честі та безчестя, дружби й ворожнечі. Це історії різних людей, об’єднані багатою уявою, образною мовою та дотепністю відомої письменниці, якій, як і її героїні, новітній Шахразаді на ім’я Ева Луна, не загрожує немилість найвимогливішого читача.

                                     PDF
Author: Мігай Чиксентмігаї
Publisher: Family Leisure Club
Release: 2017-07-23
Size: 24.92 MB
Format: PDF, ePub
Category :
Languages : uk
Pages :
View: 6144

Get Book


Мігай Чиксентмігаї — відомий американський психолог та почесний професор Клермонтського університету, член Американської академії освіти, Американської академії наук та мистецтв і Національної академії досліджень дозвілля. Автор близько 20 книжок і понад 120 статей про творчість і щастя, він зробив неоціненний внесок у розвиток сучасної психології, досліджуючи такі незвичайні теми, як щастя, креативність та особисте благополуччя. Що робить людей щасливими? Як повністю реалізувати свій потенціал і досягти внутрішньої гармонії? Автор відповідає на обидва запитання, причому вельми нетривіально. Спираючись на численні дослідження, він стверджує, що відчуття щастя дає людині так зване переживання потоку — радості, творчості, цілковитої зануреності в життя, реалізації свого потенціалу. І воно доступне кожному з нас… Переконайтеся, що бути щасливим легко, — та станьте одним з таких!

               PDF
Author: Наполеон Гілл
Publisher: Strelbytskyy Multimedia Publishing
Release: 2020-06-30
Size: 76.82 MB
Format: PDF, ePub
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 5555

Get Book


Уже кілька поколінь людей вважають цю книгу однією з найбільш чудодійних у всьому світі. У цій книзі Ви знайдете випробуваний на практиці план, як стати багатою людиною. Вона розповість Вам про те, як діяти, і саме, як діяти негайно, як все життя йти вперед, влаштовувати своє щастя і примножувати багатство, тоді як інші не можуть навіть розпочати. «Думай і багатій» - книга американського письменника, журналіста і психолога Наполеона Гілла розповідає не тільки про те, як стати багатим: водночас викладена в ній філософія може бути використана, щоб допомогти людям досягти успіху в усіх напрямках. "Думай і багатій" давно стала стандартом мотиваційної літератури і отримала статус класичного підручника з самовдосконалення. Опанувавши цілком (і теоретично, і практично) цю важливу книгу, ви зумієте досягти успіху на шляху до багатства і духовного благополучччя. Книга є результатом більш ніж двадцяти років досліджень, заснованих на тісній співпраці автора з великою кількістю людей, які досягли успіху в житті. Гілл вивчив характеристики цих людей і розробив 13 «законів», здатних привести до успіху. У книзі стверджується, що бажання, віра і наполегливість можуть дозволити людині домогтися в житті великих результатів, якщо при цьому вдасться придушити негативні думки і зосередитися на довгострокових цілях.

Harri Potter I Napivkrovny Prynt S

Harri Potter i napivkrovny  prynt  s  PDF
Author: J. K. Rowling
Publisher:
Release: 2006
Size: 65.34 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Children's stories
Languages : uk
Pages : 574
View: 463

Get Book


Sixth-year Hogwarts student Harry Potter gains valuable insights into the boy Voldemort once was, even as his own world is transformed by maturing friendships, schoolwork assistance from an unexpected source, and devastating losses.