PDF Download: beyond the shadows the holocaust and the danish exception eBook

Beyond The Shadows The Holocaust And The Danish Exception

Beyond the Shadows  The Holocaust and the Danish Exception PDF
Author: Judy Glickman Lauder
Publisher: Aperture
Release: 2018-09-25
Size: 12.89 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Documentary photography
Languages : en
Pages : 160
View: 3377

Get Book


The extraordinary experiences of ordinary people--their suffering and their unimaginable bravery--are the subject of Judy Glickman Lauder's remarkable photographs. Beyond the Shadows responds to the mass murder of Jews during the Holocaust, while telling the uplifting story of how the citizens and leadership of Denmark, under occupation and at tremendous risk, defied the Third Reich to transport the country's Jews to safety in Sweden. Over the past thirty years Glickman Lauder has captured the intensity of the death camps in Germany, Poland, and Czechoslovakia in dark and expressive photographs, telling of a world turned upside down. In contrast, the redemptive and uplifting story of the "Danish exception" is told through portraits of Danish Jewish survivors and Danish rescuers. Over the course of a few intense weeks in 1943, the vast majority of Denmark's Jewish population, seven thousand people, along with nearly seven hundred non-Jewish spouses, were hidden in boats and carried across the Øresund to safety in Sweden. Denmark is the only nation in Western Europe that can claim the rescue of its Jewish population from the Holocaust. With texts by Holocaust scholars Michael Berenbaum and Judith S. Goldstein, recollections by Danish Jewish survivors, and a previously unpublished text by Elie Wiesel, written in response to this body of work, Beyond the Shadows demonstrates passionately what hate can lead to, and what can be done to stand in its path.

                                                               PDF
Author: Малколм Гладуелл
Publisher: Family Leisure Club
Release:
Size: 57.68 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Psychology
Languages : uk
Pages :
View: 446

Get Book


Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не гігант Голіаф, а звичайна людина.

Чому сила не завжди є запорукою перемоги? Як перетворити свої недоліки на переваги? Що робити в абсолютно безвихідних, на перший погляд, ситуаціях? Щоб відповісти на ці та інші запитання, Малкольм Гладуелл переосмислив біблійну легенду про аутсайдера Давида та фаворита Голіафа. Автор доводить, що успіх не залежить від масивності обладунків та міцних м’язів. Адже переваги можуть легко перетворитися на вади і навпаки. У книзі наведені історії з життя реальних особистостей, талановитих та звичайних, геніальної школярки, яка не впоралася з вимогами престижного університету та сироти з бідної родини, який здійснив прорив у боротьбі з дитячою лейкемією. На їхньому прикладі автор доводить, що наші уявлення про переваги і недоліки є хибними. Адже саме прості аутсайдери здатні подолати могутніх фаворитів.

Про автора:
Малкольм Гладуелл — відомий канадський журналіст авторитетного щотижневика The New Yorker та The Washington Post, поп-соціолог, автор міжнародних бестселерів. Журнал Time назвав Гладуелла одним з 100 найбільш впливових людей. Його книги трималися на перших позиціях в списку бестселерів The New York Times та The Globe and Mail. Володар премії Американської Соціологічної асоціації за видатні досягнення в соціології, доктор філології Університету Ватерлоо. Його заслужено називають найбільш оригінальним американським журналістом.

             PDF
Author: Лейла Слімані
Publisher: Family Leisure Club
Release: 2017-08-28
Size: 11.55 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 113
View: 1018

Get Book                          PDF
Author: Малколм Гладуелл
Publisher: Family Leisure Club
Release: 2016-09-30
Size: 34.15 MB
Format: PDF
Category : Psychology
Languages : uk
Pages :
View: 980

Get Book


Що робить людей неординарними? Чи багато вирішує випадок у нашому житті? Як цілковито реалізувати свої таланти? Скільки годин наполегливої праці необхідно, аби стати кращим із кращих? Шокуючі, вражаючі, неймовірні приклади з життя Біла Ґейтса, одне з найвідоміших досліджень в історії психології — експеримент «Терміти» Льюїса Термана, біографії зірок канадського хокею та звички селян минулого століття… Переконайтеся, що слова «геній» більше не існує. Але поки в людей є здібності, наполегливість і фантазія — будуть неординарні. Станьте одним із них!

                                                           PDF
Author: Малколм Гладуелл
Publisher: Family Leisure Club
Release: 2017-01-01
Size: 40.42 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 163
View: 6836

Get Book                                                PDF
Author: Oleksandr Mykytovyč Majboroda
Publisher:
Release: 2017
Size: 10.82 MB
Format: PDF, ePub
Category :
Languages : uk
Pages :
View: 2652

Get Book         PDF
Author: Роальд Дал
Publisher: Видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
Release: 2014-08-14
Size: 73.93 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages : 272
View: 3880

Get Book


Матильда — геніальна дитина, проте її родичі так не вважають. Для них вона — зайвий клопіт, головний біль. І Матильда вирішує перевиховати своїх обмежених і зациклених на собі родичів, а заодно й жахливу директорку школи пані Транчбул... 1988 року «Матильду» було визнано найкращою в світі дитячою книжкою.

                                                                  PDF
Author:
Publisher:
Release: 2005
Size: 41.36 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Ukraine
Languages : uk
Pages : 494
View: 3263

Get Book                        PDF
Author: Роальд Дал
Publisher: Видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
Release: 2005
Size: 40.62 MB
Format: PDF, ePub
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages : 240
View: 1764

Get Book


«Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, якого часто називають «літературним батьком» Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера». ...Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині...

                 PDF
Author: Джеймс Баррі
Publisher: Strelbytskyy Multimedia Publishing
Release: 2017-08-22
Size: 38.59 MB
Format: PDF, ePub
Category : Literary Collections
Languages : uk
Pages : 12
View: 330

Get Book


"Читай швидко" — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.